מחסני גינה כמשרדים ביתיים

בעלי עסקים וחברות רבות בישראל משלמים מדי שנה סכומים גדולים מאוד (עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים), בגין הוצאות שכירות משרד.

מאמר זה מיועד לאותם אנשים שמתגוררים בבית פרטי עם גינה ואינם מעוניינים לבזבז נתח משמעותי מהרווחים שלהם.

כל היתרונות של מחסן גינה כמשרד

אחד הרעיונות הנפלאים והאטרקטיביים ביותר הם מחסני גינה כמשרדים.

לרעיון זה מספר יתרונות בולטים, ובראשם, חיסכון אדיר של הוצאות ענק. שכן, מחירי שכירת משרד בגודל בינוני באזור מבוקש במרכז עלולים להגיע לאלפי דולרים מדי חודש!

גם הפתרונות האחרונים בתחום המשרדים, ובראשם החללים המשותפים, עדיין גובים עשרות אלפי שקלים מדי שנה. וזה עוד לפני שדיברנו על אחזקה והוצאות שוטפות למשרד.

יתרון זה משמעותי במיוחד, אך יש לקחת בחשבון שיתרון זה אינו היחיד.

בהנחה ואתם לא מתגוררים בסמוך למגדלי משרדים, סביר להניח שבדרככם אל המשרד תבזבזו זמן יקר בפקקים.

את 40-50 הדקות הללו (לכל כיוון) ניתן לנצל לעבודה, מנוחה וכל מה שביניהם (ואל תשכחו גם את עלויות אחזקת הרכב ובעיקרם הדלק שנשרף לכם בין אלפי המכוניות האחרות).

יתרון נוסף טמון בהרגשה הנוחה שבעבודה מתוך הבית. משרד ביתי מאפשר לכם את הנוחות לעבוד בלבוש המתאים לכם, לשתות בדיוק את הקפה שאתם אוהבים מהבית, ולהתחיל לעבוד 5 דקות אחרי שהילדים הלכו לבית הספר, ולא שעה וחצי אחרי. בשורה התחתונה, ניתן לומר בוודאות שמחסני גינה חוסכים לכם הרבה כסף ולא-פחות מכך – זמן יקר.

מחסני אגוז – מחסן משרדי ברמה הגבוהה ביותר

דואגים שמא המחסן אינו נוח מספיק לעבודה יעילה? לא בטוחים היכן תוכלו לחבר את המחשב, המדפסת, הטלפון ושאר האמצעים הנדרשים? חוששים שמא רעש הילדים המשתובבים בסלון יקטע את חוט המחשבה שלכם חדשות לבקרים? הסירו דאגה מלבכם! או במילים אחרות – הכירו את מחסני אגוז.

מחסני אגוז הם המילה האחרונה בתחום מחסני הגינה. מדובר בסדרת מחסנים מתקדמת, גדושה ביתרונות, המיוצרת במגוון רחב של גדלים (החל מ-3.5 מטר מרובע ועד 9 מ"ר), מחומרים ידידותיים לסביבה, ואשר מאפשרים תוספות שונות וחשובות לצורכי משרד ביתי, לרבות התקנת ערכת חשמל כך ששום מכשיר תקשורת/חשמל לא יישאר מחוץ לעניינים; התקנת דלת עם מנעול לשמירה על שקט ופרטיות ברגעים שאתם הכי זקוקים להם; ועוד.

פרטים נוספים על מחסני אגוז

סדרת המחסנים מסוג זה כוללת דגמים רבים, הנחשבים לפופולאריים במיוחד, הן לשימושי מחסן והן לשימושים משרדיים.

מרבית המחסנים בנויים מפאנלים חזקים ועבים במיוחד (PVC), הם מגנים עליכם מפני קרינת השמש (UV), מחוזקים בקורות פלדת אל-חלד, דלתות מעוצבות בעלות צירי פלדה ושלל יתרונות נוספים.

עכשיו, כשגם אתם מבינים באיזו קלות אתם יכולים להפוך את החיים שלכם לנוחים יותר, ועל הדרך לחסוך כמה עשרות אלפי שקלים בשנה, אין סיבה שלא תצטרפו לאלפים שניסו והתאהבו. מחסנים לגינה לשימוש משרדי – ללכת לעבודה בכיף…

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ
גלילה לראש העמוד
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שלום! אנחנו זמינים לשיחה! תרצו להתחיל שיחת ווטסאפ עם נציג?